16.06.2015 11:41 | Máte radi v posteli viac priestoru? Prevaľujete sa? Milujete, keď sa môžete zababušiť do veľkej deky? Presne pre Vás je obliečky na francúzsku deku.

Typ posteľnej obliečky, ktoré sa nazýva francúzske, vychádza v ústrety všetkým tým, ktorí majú radi veľké prikrývky. Francúzskej deky majú väčšie rozmery ako normálne perina a sú uspôsobené osobám, ktoré si potrpia na dostatok priestoru pre prevaľovanie. Rovnako ako skvele poslúži partnerom, ktorí sa k sebe radi pritúli nielen počas zimných večerov pod jednou veľkou prikrývkou.

Obliečky na francúzsku deku

Francúzske obliečky sa vykonáva v rozmeroch 200x200 cm, 200x220 cm, 200x240 cm. Pre povlak na vankúš sa počíta s rozmerom 70x90 cm. V sade posteľnej bielizne sa nachádza dva kusy obliečok na vankúš a jeden kus francúzskeho obliečky na perinu. Najčastejšie a najobľúbenejšie v slovenských spálňach je typ 200x220 francúzskej obliečky.

Pre Vás, ktorí máte radi naozaj dostatok miesta a obrovskú prikrývku ponúkame aj francúzske obliečky vo veľkosti 220x240 cm. Veľké rozmery luxusného obliečky z Francúzska nájdete, ako v bavlnenom prevedení z jemné a hebké 100% bavlny, tak v nekrčivej úprave krepového francúzskeho obliečky.

Predĺžené obliečky

Ak máte doma dlháňa, ktorému pozerajú z pod prikrývky nohy, keď si ju pritiahne pod bradu? Máme pre Vás jednoduché riešenie v podobe predĺženého obliečky. Ide o posteľnú bielizeň, ktorého dĺžka môže byť 220 cm alebo 240 cm. Predĺžené obliečky Vašim mužom dopraje pohodlný a pokojný spánok.


Další články


blog

Ako ustlať posteľ?

07.09.2016

Riadite sa porekadlom, kto si ako ustelie, tak si tiež ľahne? Hovorili vám známi, že tým, že nebudete ustielať, zabránite roztočom, aby sa zabývali…

blog

Staročeské obliečky

31.08.2016

V modernej uponáhľanej dobe sa máte možnosť vrátiť späť k tradícií aj vo Vašej spálni. Staročeské obliečky upokoja Vašu myseľ.

blog

Obliečky mikroflanel verzus mikroplyš

24.08.2016

Mikroflanel je mikroplyšu na prvý pohľad veľmi podobný. Vlákna oboch materiálov sú takmer na nerozoznanie. Sú teda medzi nimi vôbec nejaké rozdiely,…