29.06.2014 10:47 | Jedinečné vzory v krepovém provedení s nenáročnou údržbou. Ideálny materiál pre jarné a letné mesiace roka.

Výhodou krepovaných postelných obliečok je nenáročná údržba. Většina krepových obliečok má praktické zapínanie na zips. Krep je vyroben z prvotriedného a lahkoudržiavatelného materiálu. Jedná sa o bavlněnú tkaninu, ktorá je charakteristická striadavo hladkou a zvrásněnou krepovou tkaninou po pravidelných pruzích.

S krepovými obliečkami ušetríte svoj volný čas - lahko sa udržuje. Stačí ho jen vyprat a pověsit. Doporučuje sa, aby nebolo práne v plnej pračke, nabývá na objeme a mohlo by doisť k potrhániu. Tieto obliečky sa vyznačujú stálobarevnosťou za sucha aj mokra. Je to velmi lahká lůžkovina, ktorá sa nemusí žehlit. Krep má velmi dlúhu životnosť pri zachování svojich užitných vlastností.

Krepové obliečky sa predávajú v rozných rozměroch a délkách. Stále si drží svoj tvar a je príjemné na dotyk. Krepové obliečky sa vyrábajú mnoha barevných provedeních a s roznými vzory. Tieto obliečky Vám umožní doladit interiér ve Vašej spalni. Patrí k najoblíbenějším druhom materiálu, zo ktorého sú obliečky šité. Doporučuje sa používat v teplejšom období.


Další články


blog

Ako ustlať posteľ?

07.09.2016

Riadite sa porekadlom, kto si ako ustelie, tak si tiež ľahne? Hovorili vám známi, že tým, že nebudete ustielať, zabránite roztočom, aby sa zabývali…

blog

Staročeské obliečky

31.08.2016

V modernej uponáhľanej dobe sa máte možnosť vrátiť späť k tradícií aj vo Vašej spálni. Staročeské obliečky upokoja Vašu myseľ.

blog

Obliečky mikroflanel verzus mikroplyš

24.08.2016

Mikroflanel je mikroplyšu na prvý pohľad veľmi podobný. Vlákna oboch materiálov sú takmer na nerozoznanie. Sú teda medzi nimi vôbec nejaké rozdiely,…